انتشار 10 نمایشنامه از 10 نمایشنامه نویس در مشهد

/روی خط تئاتر/
انتشار 10 نمایشنامه از 10 نمایشنامه نویس در مشهد
فرهنگی و هنری  12:47:36 1392/05/27

925-14687-5 کد خبر

RSS :: پرینت

حامد خونساری-مجموعه نمایشنامه عروسکی و کودک و نوجوان با مضمون رضوی توسط موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، در این مجموعه 10 نمایشنامه از 10 نمایشنامه نویس کشور حضور دارد.

در این مجموعه آثاری از داوود کیانیان با نمایشنامه «شبیه بابا بزرگ»، داوود فتحعلی بیگی با نمایشنامه «بهشت دوراست یا نزدیک»، حسن دولت‌آبادی با نمایشنامه «آقای مهربان»، منوچهر اکبرلو با نمایشنامه «روایت هجرت خورشید»، امیر مشهدی عباسی با نمایشنامه «چارقد گلدار گلدونه خانوم»، طلیعه طریقی با نمایشنامه «پرسیاه سفید پرواز»، محمد برومند با نمایشنامه «فرشته باران» رئوف دشتی با نمایشنامه «گام بلند لک لک»، مهدی سیم‌ریز با نمایشنامه «قصه سارا» و سید جواد اشکذری با نمایشنامه «ننه خورشید» به زودی منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است؛ حضور سید جواد اشکذری، رئوف دشتی و مهدی سیم‌ریز به عنوان 3 نمایشنامه نویس مشهدی از نسل جدید و فعال درام نویسان خراسانی، رشد نمایشنامه‌نویسی را در خراسان رضوی نوید می‌دهد.

گفتنی است؛ سفارش تولید متون این مجموعه از 6 ماه گذشته ارائه شده و هم اکنون این آثار در حال صفحه آرایی است و در دهه کرامت رونمایی خواهد شد.


انتهای پیام

http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=49106

/ 0 نظر / 28 بازدید