"عکاسخانه" در تئاتر مشهد شعبه می‌زند

/روی خط تئاتر/
"عکاسخانه" در تئاتر مشهد شعبه می‌زند
فرهنگی و هنری  14:33:58 1391/12/03

9112-2087-5 کد خبر

RSS :: پرینت

حامد خونساری-نمایش موفق عکاسخانه، کاری از گروه تئاتر ققنوس، پس از کسب افتخارات کشوری، از اول اسفند ماه سال جاری در سالن اشراق حوزه هنری مشهد به روی صحنه رفته است.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان ، نمایش عکاسخانه به نویسندگی و کارگردانی سید جواد رحیم زاده ، کاری از گروه تئاتر ققنوس از اول اسفند ماه سال جاری به مدت 10 شب، ساعت 18:30 در تماشاخانه اشراق حوزه هنری مشهد واقع در میدان تقی آباد به روی صحنه می‌رود.

در این نمایش که به شیوه ای شاد و آموزشی اجرا می‌شود شاهد ورود یک نوجوان به فضای زندگی اقوام مختلف ایرانی هستیم و در طی مدت گذر او از بخش‌های مختلف شاهد اجرای نکات آموزشی جالب و متنوعی هستیم، به‌طوری‌که دیدن این نمایش برای خانواده‌ها به خصوص افراد نوجوان توصیه می‌شود.

گفتنی است؛ در این نمایش که برگزیده جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی در بندرعباس ، نمایش راه یافته به جشنواره بین المللی تئاتر فجر و نمایش برگزیده جشنواره تئاتر بسیج در سمنان (دی‌ماه 1391) است ،جواد محمدزاده،غلامرضا جهانپا،سجاد انتظاری،حسن قادری،جواد رحیم زاده،محمد بهاران،عرفان کاظمی ویزدان کاظمی به عنوان بازیگر ، یحیی موسوی به عنوان آهنگساز ،طراح صحنه:میثم نویریان،طراح لباس : مهناز آقایی و در بخش گریم : محمد سعادتی به فعالیت می‌پردازند.

علاقمندان جهت رزرو بلیط می‌توانند با شماره 09394272726 تماس حاصل نمایند.

 http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=41631


انتهای پیام

/ 0 نظر / 21 بازدید